Elektryk, dział utrzymania ruchu
  • Szczecin
elektryk, dział utrzymania ruchu
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Jesteśmyniezależną firma rodzinną o zasięgu Międzynarodowym

Oferujemy rozwiązania transportowe dla sektorówtransportu ciężkiego, budownictwa, transportu elementów gotowych, energetyki wiatrowej

Powiększamy obecnie nasz Zespół i szukamy ELEKTRYKA w dziale utrzymania ruchu.

Oczekujemy

  • wykształcenie kierunkowe o profilu elektrycznym/ elektrotechnicznym
  • doświadczenie w pracy jako elektryk w dziale utrzymania ruchu
  • uprawnienia SEP minimum do 1 kV
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym
  • umiejętności pracy w zespole

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowa bezpośrednio z pracodawca od pierwszego dnia zatrudnienia
  • wynagrodzenie zależne od Twojego doświadczenia może być wyższe - zaczniemy od stawki 30 zł b/h – 45 zł b/h
  • premia miesięczna 630 zł brutto
  • system czasu pracy : dwuzmianowy pon -pt 06:00-14:00; 14:00-22:00
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • benefity pozapłacowe (2 razy w roku dofinansowania z Funduszu Socjalnego)
  • zdobycie nowych uprawnień, podnoszenie kwalifikacji
  • dla osób z poza regionu możliwa dopłata do dojazdów ustalana indywidualnie
  • prywatną opiekę medyczną

Zadania

  • nadzór i wykonywanie przeglądów urządzeń elektrycznych / maszyn
  • analizowanie i rozwiązywanie problemów produkcyjnych
  • współpraca z działem projektowym i produkcyjnym w zakresie wdrażania innowacji
  • diagnozowanie awarii
  • naprawa maszyn i urządzeń
  • montaż i naprawa instalacji elektrycznych

  • Praca Szczecin
  • Pracownik utrzymania ruchu Szczecin
  • Kierownik działu personalnego Szczecin
  • Elektryk Szczecin
  • Technik elektryk Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190