Mechanik urządzeń transportu bliskiego
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
ELWIKO
2. 3. 2024

Polska firma Zakład Usługowo – Handlowy ELWIKO jest liderem w branży dźwigowo – dźwignicowej, mamy prężnie rozwijającą się sieć handlową oraz zespoły montażowe i serwisowe w całym kraju. Zatrudniamy ponad 150 osób.
Twoje zadania na tym stanowisku to:
*przegląd, konserwacja i naprawa maszyn oraz urządzeń,
*wykonywanie prac związanych z utrzymywaniem ruchu,
*przygotowywanie urządzeń do badań dozorowych,
*czynny udział podczas remontów.
Jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko jeżeli posiadasz:
*wykształcenie co najmniej zawodowe,
*znajomość budowy maszyn i urządzeń.
*brak przeciwskazań do pracy na wysokości,
*posiadasz prawo jazdy kat. B
Dodatkowe atuty:
*mile widziane uprawnienia UDT do konserwacji,
*wiedza z zakresu hydrauliki siłowej.
Korzyści dla Ciebie:
*dofinansowanie do pakietu medycznego lub karty sportowej, ubezpieczenie na życie,
*wynagrodzenie płatne zawsze na czas,
*możliwość udziału w specjalistycznych szkoleniach,
*niezbędne narzędzia do pracy.
*praca od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-15:00.
Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia. Zapraszamy do aplikacji oraz kontaktu.

  • Praca Szczecin
  • Kurier (transport) Szczecin
  • Technik urządzeń sanitarnych Szczecin
  • Specjalista ds. transportu Szczecin
  • Mechanik Szczecin
  • Technik mechanik Szczecin
  • Technik mechanik okrętowy Szczecin
  • Technik mechanik lotniczy Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179