Mechanik Serwisowy Okretowy
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Phoenix Poland Sp. z o.o. Sp.k.
23. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Firma Phoenix Poland poszukuje pracownika na stanowisko:
Miejsce pracy: zagranica
Opis stanowiska:
- naprawy i remonty głowic, pomp i komponentów silnika
Wymagania:
- Doświadczenie w remontach/przeglądach silników okrętowych jako serwisant (min. 2 lata) jest warunkiem rozpatrzenia aplikacji.
- Znajomość języka angielskiego;
- Dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie;
- Paszport, książeczka żeglarska;
- Certyfikaty kursów u producentów silników mile widziana
Oferujemy:
- praca jednozmianowa
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (z możliwością póżniejszej umowy o pracę)
- stawkę godzinową za roboczogodzinę,
- możliwość nawiązania długotrwałej współpracy i rozwoju zawodowego

  • Praca Szczecin
  • Mechanik Szczecin
  • Technik mechanik Szczecin
  • Technik mechanik okrętowy Szczecin
  • Technik mechanik lotniczy Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659