Mechanik innowacyjnych pojazdów elektrycznych
  • Holandia
Holandia, ‘s-Gravenhage, 0, Holandia
OTTO Special Staffing
13. 4. 2024

Niderlandzka firma znana z produkcji innowacyjnych pojazdów elektrycznych, w tym także znanego kompaktowego samochodu Canta przeznaczonego do użytku miejskiego. Poprzez zaangażowanie w innowacyjność i zrównoważony rozwój, firma pozostaje liderem w opracowywaniu pojazdów elektrycznych, które przyczyniają się do ekologicznego i bardziej wydajnego transportu w przyszłości.

Jako mechanik będziesz odpowiedzialny za przeprowadzanie rutynowych przeglądów i napraw pojazdów elektrycznych, diagnozowanie problemów mechanicznych i przeprowadzanie niezbędnych napraw w celu zapewnienia bezpiecznego i płynnego działania pojazdów. Do tego będziesz przeprowadzać inspekcje i oceny w celu zidentyfikowania potencjalnych problemów lub obszarów wymagających poprawy, rejestrując przy tym dokładnie prace konserwacyjne i naprawcze, w tym użyte części i przepracowane godziny.

Praca będzie jednozmianowa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00, z możliwością nadgodzin, za które otrzymasz dodatki do wynagrodzenia.

To ekscytująca okazja, aby stać się częścią lidera w branży pojazdów elektrycznych, poprzez dołączenie do zespołu. Ich zespół jest zaangażowany w wywieranie pozytywnego wpływu na świat, koncentrując się na innowacyjności, zrównoważonym rozwoju i dostarczaniu dostępnych rozwiązań w zakresie mobilności. Jeśli jesteś pasjonatem dokonywania zmian i chcesz dołączyć do dynamicznego zespołu, przyjdź i dołącz do nich jako mechanik!

Benefity

  • Płatności na czas
  • Płatności tygodniowe
  • Gwarantowane godziny pracy
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • Transport do/z pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Program lojalnościowy
  • Rekrutacja online
  • Aplikacja MyOTTO
  • Pomoc 24/7

Obowiązki

  • Naprawa pojazdów elektrycznych
  • Diagnostyka problemów mechanicznych
  • Praca z użyciem narzędzi ręcznych
  • Praca przy użyciu elektronarzędzi

Wymagania

  • Doświadczenie w dziedzinie mechaniki
  • Doświadczenie w branży na podobnym stanowisku
  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B
  • Dostępność przez dłuższy okres
  • Znajomość języka niderlandzkiego, niemieckiego lub angielskiego

Wynagrodzenie

  • €15,00 za godzinę

  • Praca Holandia
  • Praca za granicą
  • Mechanik Holandia

  • 120 456
    20 532