Mechanik/automatyk - Bydgoszcz - 1 zmiana
  • Bydgoszcz
mechanik/automatyk - Bydgoszcz - 1 zmiana
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
11. 4. 2024

Masz doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika lub automatyka?

Szukasz stałego zatrudnienia z perspektywą rozwoju?

Posiadasz wykształcenie mechaniczne lub doświadczenie na pokrewnym stanowisku?

Koniecznie przeczytaj nasze ogłoszenie!

Oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenia technicznego
  • chęci do podnoszenia swoich kwalifikacji

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą
  • pracę na jedną zmianę od 6:00-14:00 (pon-pt)
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od Twojego doświadczenia - podaj nam swoje oczekiwania! :)
  • po okresie próbnym podnosimy stawki!
  • stałe podnoszenie kwalifikacji technicznych
  • lokalizacja: Myślęcinek/Osowa Góra
  • możliwość rozwoju oraz awansu
  • pakiet benefitów od pracodawcy
  • możliwość pracy w delegacji do Poznania (podwajamy wynagrodzenie!)

Zadania

  • serwis i konserwacja pojazdów szynowych
  • dbałość o jakość świadczonych usług
  • wykonywanie napraw i wykrywanie usterek
  • diagnostyka awarii

  • Praca Bydgoszcz
  • Automatyk Bydgoszcz
  • Integrator automatyki Bydgoszcz
  • Mechanik Bydgoszcz
  • Technik mechanik Bydgoszcz
  • Technik mechanik okrętowy Bydgoszcz
  • Technik mechanik lotniczy Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293