Mechanik aut ciężarowych i naczep
  • Holandia
Holandia, Botlek, 0, Holandia
OTTO Special Staffing
19. 4. 2024

Firma jest liderem na rynku w dostarczaniu klientom transportu i logistyki usług wynajmu, leasingu i zapewniają wartość dodaną sprzętu i serwisu, oferują swoich klientom organizację przesyłek i transportów w całej Europie i Kanadzie. Ich usługi obejmują konserwację, naprawę, pomoc drogową, zarządzanie zgodnością i rozwiązania do śledzenia zasobów.

Jako mechanik aut ciężarowych i naczep jesteś odpowiedzialny za kontrolę, rozwiązywanie problemów i naprawę systemów i komponentów półciężarówek i przyczep, wykonywanie zapobiegawczych środków konserwacji półciężarówek i przyczep, montaż i demontaż części przyczep, sprawdzanie i naprawa układów hamulcowych, elektrycznych i hydraulicznych, a także testowanie wszystkich układów i urządzeń pod kątem problemów z wydajnością.

Będziesz pracował od poniedziałku do czwartku od 8:00 do 17:00. Możesz negocjować godziny pracy z firmą, jest możliwość rozpoczęcia pracy wcześniej. W sumie będziesz pracować 40 godzin tygodniowo, z możliwością pracy na nadgodziny, za które otrzymasz dodatki.

Dla nowych pracowników firma oferuje BONUS w wysokości 250 € netto. Wszyscy nowi pracownicy otrzymają go po 4 tygodniach pracy!

Podczas pierwszych dni pracy otrzymasz wprowadzenie, instrukcje bezpieczeństwa i szkolenie, aby poznać firmę i czynności związane z pracą. Dołącz do tego profesjonalnego zespołu jako mechanik aut ciężarowych i naczep!

Benefity

  • Płatności na czas
  • Płatności tygodniowe
  • Gwarantowane godziny pracy
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • Transport do/z pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Program lojalnościowy
  • Rekrutacja online
  • Aplikacja MyOTTO
  • Pomoc 24/7

Obowiązki

  • Testowanie systemów
  • Naprawa systemów
  • Sprawdzanie części
  • Wymiana części
  • Montaż części
  • Naprawa przyczep

Wymagania

  • Posiadasz tzw. zaplecze techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Posiadasz prawo jazdy - kategoria B
  • Dostępność na dłuższy okres
  • Znajomość języka holenderskiego i/albo języka angielskiego

Wynagrodzenie

  • €14,72-17,50 za godzinę

  • Praca Holandia
  • Praca za granicą
  • Mechanik Holandia

  • 120 448
    20 659