Magazynier z UDT- Lisi Ogon - dobry dojazd z centrum bezpośrednio pod zakład
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Jesteś osobą, która szuka pracy od zaraz?

Posiadasz doświadczenie w pracy na magazynie?

Masz ważne uprawnienia do obsługi wózków widłowych?

Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z naszym atrakcyjnym ogłoszeniem!

Lokalizacja pracy: Lisi Ogon

Oczekujemy

  • Posiadania uprawnień do obsługi wózków widłowych wydanych przez UDT,
  • Doświadczenia w pracy magazynowej (mile widziane),
  • Dyspozycyjności do pracy max dwuzmianowej.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Perspektywę długofalowej współpracy, z opcją przyszłego zatrudnienia bezpośredniego
  • Pracę w systemie jednozmianowym (7:00-15:00) lub dwuzmianowym (6.00-14.00, 14.00-22.00) od poniedziałku do piątku,
  • Zawsze wolne weekendy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

Zadania

  • Kompletowanie zamówień,
  • Kontrola stanów magazynowych oraz prowadzenie wewnętrznej dokumentacji magazynowej,
  • Prace magazynowe, załadunek oraz rozładunek towaru.

  • Praca Bydgoszcz
  • Magazynier Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293