Kierowca kat. C
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Zakład Zaopatrzenia Tech-Mat Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • dostawa towaru do klientów transportem firmowym
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy;
  • bezpieczny transport ładunku do klientów i dbanie o właściwy stan techniczny pojazdu
  • raportowanie pobranych płatności, rozliczenie gotówki.
  • budowanie dobrego wizerunku firmy na rynku,

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy
  • prawo jazdy kat. C
  • umiejętność pracy w zespole;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • odpowiedzialność i uczciwość
  • aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych dopuszczająca do kontaktu z żywnością (Sanepid) lub gotowość do jej szybkiego wyrobienia.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Praca Bydgoszcz
  • Kat Bydgoszcz
  • Kierowca Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448