Magazynier z UDT 2024
  • Kraków
magazynier z UDT 2024
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Jesteś osobą, która dopiero zaczyna swoją karierę zawodową?

A może masz już doświadczenie zawodowe, które chciałabyś/ chciałbyś rozwijać w firmie cieszącej się prestiżem na niepołomickim rynku?

Jeżeli Twoja odpowiedź brzmi: TAK, nie czekaj! Zgłoś się do Randstad!

W związku z ciągłym rozwojem firmy z branży motoryzacyjnej w NIEPOŁOMICACH poszukujemy pracowników na stanowisko:

magazynier z UDT

Oczekujemy

  • gotowości i chęci do podjęcia pracy od pon-pt w systemie 3-zmianowym
  • uprawnień na wózki widłowe (mile widziane z UDT)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie magazyniera z UDT ok 6200 brutto z dodatkami
  • możliwość dojazdu zakładowymi busami
  • umowę o pracę tymczasową(ZUS, URLOP ITP.)
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dużej, nowoczesnej firmie o ustabilizowanej pozycji na polskim oraz światowych rynkach
  • stabilne zatrudnienie w firmie, która dba o swoich pracowników, jest nagradzana i dba o to, aby stale rozwijać halę montażowo-magazynową
  • benefity Randstad PLUS (opieka zdrowotna MEDICOVER + karta sportowa OK SYSTEM)
  • pracę w systemie zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00. 22:00-6:00)

Zadania

  • załadunek i rozładunek towaru
  • obsługa wózka widłowego
  • bieżąca obsługa linii produkcyjnej
  • dbałość o porządek na magazynie

  • Praca Kraków
  • Magazynier Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246