Magazynier
  • Kraków
Magazynier
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
FROG MS DELKO SP Z O.O.
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

FROG MS DELKO SP. Z O.O.

Frog MS Delko Sp. z o.o.  posiada mocną i ugruntowaną pozycję na terenie Małopolski.

Podstawową działalnością Spółki jest dystrybucja artykułów higienicznych, kosmetycznych, chemii gospodarczej oraz leków na rynek OTC. Oferta obejmuje około 9000 pozycji asortymentowych.

Spółka została uhonorowana poprzez przyznanie prestiżowej nagrody „Gazeli Biznesu” – którą wyróżniane są najbardziej dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa.

Opis stanowiska:

Pracownik magazynu odpowiedzialny będzie za:

  • kompletowanie towarów na magazynie
  • prawidłowe rozlokowanie towarów na magazynie

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe - minimum
  • umiejętność pracy w zespole, uczciwość, sumienność
  • dokładność oraz systematyczność w działaniu
  • uprawnienia na wózek widłowy UDT

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie
  • stałe wynagrodzenie + składnik akordowy + premia uznaniowa +dodatek za uprawnienia UDT
  • pracę zmianową - od poniedziałku do piątku (praca na dwie lub trzy zmiany)

  • Praca Kraków
  • Magazynier Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228