Magazynier
  • Skawina
Magazynier
Skawina, Skawina, Małopolskie, Polska
Hurtex
10. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Firma Hurtex poszukuje pracownika na stanowisko Magazynier
(możliwość szybkiego awansu na kierownika magazynu )
Wymagania:
Prawo jazdy kategorii B
Komunikatywność
mile widziane uprawnienia na wózek widłowy
przydatne umiejętności techniczne lub ślusarskie
Obowiązki:
Przygotowywanie codziennej wysyłki
odbior towaru
proste prace serwisowe
Transport towaru do klienta lub do magazynu
-Oferujemy:
Możliwość rozwoju zawodowego
Konkurencyjne wynagrodzenie , podstawowe + premie proporcjonalne do efektów ekonomicznych firmy
Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu
Wynagrodzenie netto od 4,4 tys. + premie do ustalenia + możliwe nadgodziny
Praca na dwie zmiany od poniedziałku do piątku ( 7-15 i czasami :10,00-18:00)
Sobota pracująca co drugi tydzień od 7-13:00
wynagrodzenie netto , godziny pracy zakres obowiązków do omówienia

  • Praca Skawina
  • Magazynier Skawina
  • Skawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293