Pakowacz kosmetyków
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
18. 5. 2024

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków

-pakowanie kosmetyków,-podkładanie butelek, nakładanie pompek do butelek,-składanie kartoników, etykietowanie

Wymagania

-gotowość do pracy 3 zmianowej (6-14,14-22,22-6),-dyspozycyjność i chęć dłuższej współpracy,-mile widziany status studenta,

Oferujemy

-umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę tymczasową,-stawkę godzinową 29 zł brutto/h,-pracę w Parku Przemysłowym.

  • Praca Bydgoszcz
  • Pakowacz Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509