Magazynier
  • Bydgoszcz
Magazynier
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Uno foods
26. 4. 2024

UNO FOODS DUBICKI I WSPÓLNICY SP.Jposzukuje osoby na stanowisko:

Magazynier

Obowiązki

  • przyjmowanie i wydawanie dostaw towarów
  • kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanych dostaw towarów
  • załadunek i rozładunek towarów
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • czynny udział w inwentaryzacjach

Wymagania

  • wykształcenia zawodowego lub średniego
  • samodzielności i dokładności w realizacji powierzonych zadań
  • umiejętności pracy w zespole
  • uprawnienia UDT - mile widziane
  • prawa jazdy kat. B - mile widziane

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie – umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty
  • Oferty zawierające CV prosimy przesłać na adres:

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Bydgoszcz
  • Magazynier Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532