Magazynier / Ślusarz
  • Skawina
Skawina, Skawina, Lesser Poland Voivodeship, Polska
RECONNECT
23. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Utrzymywanie porządku na magazynie
  • Operowanie wózkiem widłowym
  • Przygotowanie detali do spawania
  • Przygotowanie detali przed obróbką chemiczną/wysyłką
  • Kontrola gotowych detali

WYMAGANIA:
  • Uprawnienia na wózek widłowy
  • Doświadczenie w zakresie prac ślusarskich
  • Dokładność przy wykonywaniu prac ślusarskich
  • Mile widziana umiejętność spawania i znajomość rysunku technicznego
  • Bardzo ważne na tym stanowisku jest motywacja do pracy oraz chęci długoletniego związania się z firmą.

OFERUJEMY:
  • Praca w międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Rozwój kompetencji zawodowych
  • Praca z najnowocześniejszymi technologiami

  • Praca Skawina
  • Ślusarz Skawina
  • Magazynier Skawina
  • Skawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315