Logistics Operations Specialist z językiem niemieckim, włoskim lub francuskim
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
17. 4. 2024

Dla naszego Klienta, firmy będącej jednym z liderów w obszarze produkcji i sprzedaży mebli, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Logistics Operations Specialist.

Posiadasz doświadczenie w obszarze logistyki? W swobodnym stopniu posługujesz się językiem angielskim? Posiadasz bardzo dobrą znajomość języka niemieckiego, włoskiego lub francuskiego ? Lubisz pracować w dynamicznie zmieniającym się środowisku? Jeśli tak, to ta oferta czeka właśnie na Twoją aplikację!

Oczekujemy

  • Doświadczenia zdobytego na podobnym stanowisku w obszarze logistyki
  • Znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B2
  • Znajomości języka niemieckiego, włoskiego lub francuskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B2
  • Gotowości do pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • Wiedzy z zakresu kompleksowego przepływu towarów oraz logistyki
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Zaangażowania oraz dobrej umiejętności organizacji pracy
  • Nastawienia zorientowanego na Klienta
  • Otwartości i komunikatywności

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony 12 miesięcy (z możliwością przedłużenia)
  • Możliwości rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (ubezpieczenie na życie, możliwość dołączenia do programu emerytalnego, karta lunchowa, dofinansowanie do karty sportowej, system kafeteryjny, zniżki na produkty firmowe)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w systemie zmianowym
  • Komfortowe biuro zlokalizowane w dzielnicy Włochy

Zadania

  • Planowanie, zarządzanie oraz kontrola nad codziennym przepływem towarów w perspektywie end-to-end w łańcuchu dostaw wraz z wewnętrznymi i zewnętrznymi partnerami firmy
  • Dbałość o przestrzeganie zasad biznesowych i metod pracy oraz budowanie i utrzymywanie silnych relacji z partnerami biznesowymi
  • Kontrola nad codziennym planowaniem i procesem dostarczania rezerwacji
  • Stanowienie pierwszego punktu kontaktu telefonicznego dla wewnętrznych i zewnętrznych interesariuszy firmy w zakresie codziennych operacji
  • Zapewnienie sprawnej komunikacji z Klientami firmy w zakresie udzielania jasnych odpowiedzi w kwestiach związanych z codziennym przepływem towarów
  • Koordynowanie partnerów łańcucha dostaw firmy w celu znalezienia najbardziej efektywnych rozwiązań w przypadku problemów napotkanych w obszarze przepływu towarów
  • Samodzielne monitorowanie końcowego przepływu towarów celem weryfikacji wydajności operacji zaopatrzenia
  • Stałe udoskonalanie wydajności przepływu towarów na podstawie przygotowanych analiz
  • Dbałość o poprawność danych w systemach firmy oraz komunikowanie ewentualnych nieprawidłowości bądź brakujących informacji wymaganych dla prawidłowego przepływu towarów
  • Systematyczne zwiększanie wydajności metod pracy poprzez cyfryzacje i automatyzacje zadań oraz definiowanie wymagań wspierających rozwój sieci monitorowania i raportowania

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749