Praktykant ds. reklamacji z językiem włoskim
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Praca.pl Sp. z o.o.
10. 5. 2024

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Obowiązki:

  • Praca z systemem zgłoszeń klientów (rejestracja skarg i opinii o produktach Alcon i OTC)
  • Segregacja zgłoszeń
  • Bezpośrednia komunikacja z klientami (działania follow-up, udzielanie odpowiedzi)

Wymagania:

  • Status studenta/studentki
  • Znajomość języka angielskiego i włoskiego na poziomie co najmniej B2
  • Dysponowanie czasem 20-30 godzin tygodniowo w trakcie roku akademickiego
  • Orientacja na detal
  • Pro-aktywne i pozytywne podejście do pracy w dynamicznym zespole projektowym

Oferujemy:

  • Umowa na czas określony (min. 6 miesięcy)
  • Elastyczność pracy (model hybrydowy) dostosowany do roku akademickiego
  • Szanse na rozwój w dynamicznie rozwijającej się firmie o globalnym zasięgu
  • Otwarte i wsparcie środowisko pracy
  • Potwierdzony status Top Pracodawcy w Polsce
  • Międzynarodowe środowisko pracy z codzienną współpracą międzynarodową
  • Nowoczesne biuro z udogodnieniami w lokalizacji

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246