Likwidator Techniczny - Szkody Komunikacyjne
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
Inotis Centrum Likwidacji Szkód Sp. z o.o.
9. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie kalkulacji napraw pojazdów
  • Okazjonalne wykonywanie oględzin szkód komunikacyjnych

Nasze wymagania

  • Znajomość budowy pojazdów osobowych.
  • Znajomość technologii napraw pojazdów powypadkowych
  • Wykształcenie średnie, preferowane wyższe kierunkowe

To oferujemy

  • Nieodpłatne szkolenie z obsługi programów kosztorysowych Audatex, Eurotax, Infoekspert
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Ciągły rozwój w oparciu o praktykę oraz szkolenia tematyczne
  • Szeroką wiedzę w zakresie likwidacji szkód
  • Pakiet socjalny – opieka medyczna, również dla członków rodziny, ubezpieczenie na życie

  • Praca Białystok
  • Likwidator Białystok
  • Redaktor techniczny Białystok
  • Likwidator szkód Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714