Pracownik techniczny salonu sprzedaży samochodów używanych/ Kierowca C+E
  • Białystok, podlaskie
Białystok
Grupa Konsultayjna
28. 3. 2024

Grupa Konsultacyjna to agencja rekrutacyjna o numerze KRAZ 898. Należy ona do grupy spółek Łączy nas praca (www.laczynaspraca.pl), która pozyskuje najlepszych specjalistów i managerów dla swoich Klientów.

Obecnie, dla naszego Klienta - międzynarodowej grupy kapitałowej, zajmującej się sprzedażą samochodów używanych, w związku z rozwojem oddziału w Białymstoku - poszukujemy Pracowników techniczno-organizacyjnych na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Transport samochodów między litewskim (Wilno) a polskim (Białystok) oddziałem Firmy (kierowanie autotransporterem; wyjazdy 1-2 razy w tygodniu; brak konieczności noclegów poza miejscem zamieszkania)
  • Odbiór samochodów w punkcie sprzedaży (m.in. oględziny, parkowanie w strefie niezarejestrowanych samochodów)
  • Działania związane z rejestracją samochodów i badaniami technicznymi;
  • Dbanie o stan techniczny i wizualny samochodów użytkowych;
  • Dbanie o lokalizację sprzedawanych samochodów w punkcie sprzedaży;
  • Inne prace pomocnicze, w salonie samochodowym, m.in. prace porządkowe na terenie.

Oczekujemy:

  • Podstawowej znajomości budowy samochodów (osoby, które mają zainteresowania w kierunku motoryzacji będą bardzo mile widziane);
  • Prawa jazdy kat. C+E (co najmniej 2 lat doświadczenia w prowadzeniu pojazdów); kodu 95 w prawie jazdy
  • Uczciwości, wysokiego poczucia odpowiedzialności.

Oferujemy:

  • Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego w szybko rozwijającej się, międzynarodowej firmie;
  • Motywujące wynagrodzenie;
  • Doświadczenie zawodowe w międzynarodowej firmie;
  • Pracę w dobrej atmosferze.

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O WYSŁANIE CV

na adres: zatrudnienie@laczynaspraca.pl

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez firmę Grupa Konsultacyjna Marek Masalski z siedzibą w Białymstoku przy ul. Andersa 38, IV piętro zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją przez firmę Grupa Konsultacyjna Marek Masalski oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych jest Grupa Konsultacyjna Marek Masalski z siedzibą w Białymstoku przy ul. Andersa 38, IV piętro. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z firmą Grupa Konsultacyjna Marek Masalski w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom, do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi.

  • Praca Białystok
  • Redaktor techniczny Białystok
  • Specjalista ds. Sprzedaży Białystok
  • Kierowca Białystok
  • Specjalista ds. e-commerce Białystok
  • Pracownik fizyczny Białystok
  • Pracownik ochrony Białystok
  • Pracownik produkcji Białystok
  • Pracownik biurowy Białystok
  • Pracownik kolei Białystok
  • Pracownik umysłowy Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714