Specjalista ds. szkoleń
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
FUNDACJA CENTRUM ROZWIĄZAŃ BIZNESOWYCH
23. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Centrum Rozwiązań Biznesowych poszukuje pracownika na stanowisko:
Opis stanowiska
  • Praca przy realizacji projektów szkoleniowych
  • Tworzenie i przygotowywanie ofert szkoleniowych i przetargowych
  • Prowadzenie dokumentacji biurowej i szkoleniowej
  • Przygotowywanie harmonogramów zajęć dla realizowanych szkoleń
  • Organizacja i kompleksowa obsługa logistyczna szkoleń
  • Współpraca oraz stały kontakt z klientami i kontrahentami
  • Współpraca oraz stały kontakt z wykładowcami oraz trenerami
  • Prowadzenie działań promocyjnych za pomocą strony domowej fundacji oraz portali społecznościowych i ogłoszeniowych

Wymagania
  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe związane z branżą szkoleniową [warunek konieczny
  • Czynne prawo jazdy kat. B [warunek konieczny
  • Umiejętność pracy/współpracy w zespole
  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Terminowość i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Pozytywne podejście do życia
  • Inicjatywa i energia twórcza
  • Zimna krew

Oferujemy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (praca od poniedziałku do piątku)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca w miłej i przyjaznej atmosferze pozbawionej korporacyjnych zapędów

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. telekomunikacji Lublin
  • Specjalista ds. PR Lublin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Lublin
  • Specjalista ds. Zakupów Lublin
  • Specjalista ds. marketingu Lublin
  • Specjalista ds. ofertowania Lublin
  • Specjalista ds. Zarządzania Lublin
  • Specjalista ds. Eksportu Lublin
  • Specjalista ds. transportu Lublin
  • Specjalista ds. HR Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532