Lakiernik komponentów lotniczych
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
Balticpersonal GmbH
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

ü Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

ü Przygotowywanie i sprawdzanie narzędzi, systemów i sprzętu testowego

ü Porównywanie zlecenia warsztatowego z rysunkiem technicznym

ü Przygotowanie zamówienia do malowania zgodnie z listą części

ü Czyszczenie i aktywowanie komponentów w razie potrzeby

ü Przygotowanie i dokumentowanie aplikacji farby

ü Malowanie powierzchni, rzędów nitów i szwów szpachlowych, pomiar grubości powłoki

ü Prowadzenie niezbędnej dokumentacji w zleceniu

ü Czyszczenie i pielęgnacja osobistego sprzętu do natryskiwania, a także konserwacja zapobiegawcza systemów i urządzeń specyficznych dla danego obszaru zgodnie z instrukcjami / listami kontrolnymi i ich dokumentacją w dzienniku maszyny

ü Zakrywanie / zatykanie powierzchni komponentów lub otworów montażowych, usuwanie elementów skręcanych i naklejek masowych

ü Naprawa i, w razie potrzeby, szlifowanie defektów powłoki, takich jak zadrapania, wtrącenia pyłu

ü Wypełnianie list kontrolnych w dzienniku maszyny

ü Zapewnienie kolorów dla innych obszarów (BG, UT, OT)

ü Dokumentacja wilgotności, temperatury, pieca suszącego

WYMAGANIA:

ü Doświadczenie zawodowe jako lakiernik

ü Wiedza praktyczna i znajomość materiałów w sektorze metalowym

ü Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B1

ü Prawo jazdy Kat. B + auto na dojazdy do pracy – mile widziane

OFERUJEMY:

ü Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony na pełen etat w oparciu o układ GVP

ü Stawka początkowa 16,00 € brutto/h + dieta 20,00€ netto za każdy dzień w pracy plus dodatki: nadgodziny 25%, za pracę w nocy 25%, niedziele 50% i święta 100 %

ü Świąteczne i wakacyjne

ü Pełne niemieckie ubezpieczenie zdrowotne i społeczne

ü Możliwość pobierania zaliczek

ü Zapewnione zakwaterowanie - koszt: 150€ miesięcznie

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

110 655
18 293