Elektryk przemysłowy
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
Epcido Sp. z o.o.
21. 2. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Twój zakres obowiązków

  • montaż elektryczny i mechaniczny maszyn, sortowników, linii transportowych i produkcyjnych na projektach w całej Europie i na świecie

  • montaż paneli sterowania

  • podłączanie rozdzielni nN

  • instalacje sieciowe LAN

  • system rozdziału mocy

  • instalacje uziemienia

  • koryta kablowe

  • instalacje oświetleniowe i gniazdkowe

  • testowanie i uruchomienie

WYMAGANIA:

Nasze wymagania

  • uprawnienia SEP lub tożsame

  • kilkuletnie doświadczenie w zawodzie elektryka/automatyka

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • umiejętność wykonywania prac mechanicznych związanych z montażem elektrycznym, np. przygotowanie i montaż tras kablowych, wiercenie, gwintowanie i pasowanie elementów

  • gotowość do pracy za granicą

  • chęć zdobywania nowych umiejętności w zakresie instalacji przemysłowych

  • odpowiedzialność i zaangażowanie

Mile widziane

  • uprawnienia na podnośniki, wózki widłowe

  • prawo jazdy kat B

  • doświadczenie w pracy za granicą

  • znajomość budowy i funkcjonowania sieci przemysłowych (Profibus/Profinet)

  • znajomość języków obcych

  • wiza do USA (B1/B2)

OFERUJEMY:
  • Mozliwość wspołpracy na podstawie umowa zlecenie, kontrakt b2b;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i doświadczenia;

  • Współpracę na podstawie własnej działalności gospodarczej, polskiej umowy o pracę lub umowy zlecenie;

  • Bezpłatne zakwaterowanie w dogodnych warunkach;

  • Zapewnione pokrycie kosztów transportu;

  • Ustalony grafik pracy (4-5 tyg. pracy na 1 tydzień urlopu - elastyczność);

  • Gwarantowane godziny pracy (48-60h tygodniowo);

  • Stabilność zatrudnienia, ciągłość zleceń;

  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji w pracy ze specjalistami w branży;

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

110 655
18 293