KSIĘGOWY/KSIĘGOWA
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, Palestyńska, 03-321 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Simpli Office Emilia Cąkała
11. 4. 2024
od 5 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

- prowadzenie ksiąg rachunkowych;
- prowadzenie KPIR;
- sporządzanie sprawozdań finansowych;
- kontrola sald należności i zobowiązań;
- zamykanie okresów księgowych (miesiąc, kwartał, rok);
- uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej;
- analiza obrotów i sald;
- sporządzanie kalkulacji podatkowych (VAT, PIT, CIT);
- naliczanie wynagrodzeń pracowniczych;
- sporządzanie umów o pracę i umów zlecenia

Inne wymagania
Wymagania: wykształcenie wyższe - Finanse i księgowość. Umiejętnośći: księgowość, kadry i płace. Co najmniej 3-miesięczne doświadczenie zawodowe. Znjaomość języka angielskiego. Komunikatywna znajomość języka polskiego.
Zakres obowiązków:
- sporządzanie umów o pracę i umów zlecenia.
Praca hybrydowa w godz.: 8:00-16:00.
[Kontakt: e-mail: emilia.cakala@simplioffice.pl

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Jezyki
angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowanypolski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat), kierunek: Finanse i księgowość

  • Praca mazowieckie
  • Księgowy Wysokie Mazowieckie
  • Księgowy mazowieckie
  • Księgowa Wysokie Mazowieckie
  • Księgowa mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293