Księgowy / Księgowa
  • Janki, k. Warszawy
mazowieckie, Janki, k. Warszawy, mazowieckie, Polska
BEI ACCOUNTING SERVICES Sp. z o.o.
18. 4. 2024

BEI ACCOUNTING SERVICES Sp. z o.o. biuro rachunkowe posiadające 2 lokalizacje w Warszawie

i Jankach k. Warszawy działające na rynku od 2007 roku.

Zakres obowiązków:

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • Prowadzenie pełnej księgowości spółek lub książek przychodów i rozchodów KPIR
  • Obsługa kadr i płac prowadzonych spółek
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, PIT, CIT

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień księgowości, rachunkowości
  • Odpowiedzialność i rzetelność w realizacji zadań
  • Znajomość programu finansowo-księgowego WF-FAKIR
  • Znajomość kadr i płac oraz programu Płatnik mile widziana

Oferujemy:

  • Rozwój zawodowy
  • Miłą atmosferę w zgranym zespole współpracującym ze sobą od wielu lat
  • Umowa o pracę pełen lub część etatu, B2B

  • Praca mazowieckie
  • Księgowy Wysokie Mazowieckie
  • Księgowy mazowieckie
  • Księgowa Wysokie Mazowieckie
  • Księgowa mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179