Księgowa / Księgowy
  • Kazuń Nowy, ul. Marymoncka 15
mazowieckie, Kazuń Nowy, ul. Marymoncka 15, mazowieckie, Polska
Celon Pharma S.A.
24. 4. 2024

Celon Pharma S.A. jest zintegrowaną firmą farmaceutyczną prowadzącą zaawansowane badania naukowe i wytwarzającą nowoczesne leki. Firma prowadzi również skuteczny i profesjonalny marketing własnych produktów. Nasze leki pomagają tysiącom pacjentów zachować lepsze i dłuższe życie. Środki finansowe na badania i rozwój pozyskujemy ze sprzedaży naszych własnych produktów, środków pochodzących z rynku kapitałowego.

Dużym atutem Celon Pharma S.A. jest silne zaplecze badawczo-rozwojowe, które pozwala nam tworzyć zupełnie nowe klasy skutecznych leków. Dział badawczo-rozwojowy Celon Pharma S.A. tworzy ponad 200 naukowców, spośród których 1/3  posiada tytuł doktora biologii molekularnej, farmacji lub chemii.

Inwestujemy w rozwój innowacyjnych farmaceutyków o potencjalnym zastosowaniu w leczeniu nowotworów, chorób neurologicznych, cukrzycy i innych schorzeń metabolicznych. Zapraszamy Cię do naszego zespołu!
Opis stanowiska

  • Obsługa księgowa procesu zakupowego
  • Rachunkowa i formalna weryfikacja dokumentów źródłowych
  • Uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Analiza zapisów księgowych
  • Uzgadnianie ksiąg w procesie zamknięcia okresów
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Udział w przygotowywaniu i badaniu sprawozdań finansowych

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe o profilu: ekonomia, finanse, rachunkowość
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego
  • Dokładność, skrupulatność, umiejętności analityczne
  • Otwartość na zmiany, naukę i rozwój
  • Mile widziana znajomość obsługi systemów klasy ERP

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji, doświadczenia i kompetencji
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych: Prywatną opiekę medyczną, dofinansowaną kartę sportową, ZFŚS (grusza, paczki, zapomogi), transport Warszawa-Łomianki-Kazuń
  • Pracę pełną wyzwań ale i satysfakcjonującą - w zgranym i energicznym zespole :)
  • Stabilne i rozwijające się środowisko pracy - zapewniamy możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

  • Praca mazowieckie
  • Księgowa Wysokie Mazowieckie
  • Księgowa mazowieckie
  • Księgowy Wysokie Mazowieckie
  • Księgowy mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532