Księgowa ze znajomością kadr i płac
  • Cholerzyn
, Cholerzyn, Małopolskie, Polska
MICHAŁ BAJOREK FIRMA ZABŁOCKI
23. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Czynności zlecone przez przełożonego
  • Tworzenie dokumentacji List Płac, zasiłków chorobowych oraz księgowanie LP
  • Sporządzanie umów o dzieło i zleceń
  • Naliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych od wynagrodzeń
  • Tworzenie dokumentacji ZUS oraz księgowanie deklaracji ZUS
  • Naliczanie składek na ubezpieczenie społeczne opłacanych przez pracowników i zakład pracy od wynagrodzeń i umów zleceń
  • Sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych ZUS
  • Tworzenie rocznych dokumentacji ZUS RMUA
  • Tworzenie pełnej dokumentacji rocznej związanej z wystawieniem rocznych deklaracji pracowniczych PIT-11
  • Prowadzenie dokumentacji Kadrowo-Płacowej wg bieżących przepisów (karty wynagrodzeń pracowników, karty zasiłkowe, wydawanie zaświadczeń o uzyskanych dochodach na prośbę pracownika, czas pracy, kontrola terminowej realizacji badań lekarskich, prowadzenie akt osobowych, ewidencjonowanie urlopów i zwolnień lekarskich, organizowanie i kontrola szkoleń BHP, śledzenie zmian w przepisach prawa pracy i ich interpretacja na potrzeby firmy)
  • Terminowa wypłata wynagrodzeń
  • Sporządzanie i przesyłanie dokumentacji wymaganej przez instytucje publiczne (np. ZUS, PFRON)
  • Prowadzenie PPK
  • Rozliczanie kont rozrachunkowych oraz prowadzenie windykacji należności przeterminowanych (mailowo i telefonicznie), monitoring, wysyłanie ponagleń oraz wezwań do zapłaty.

WYMAGANIA:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 5 lat
  • wykształcenie średnie branżowe
  • bardzo dobra znajomość przepisów ustawy o rachunkowości
  • umiejętność pracy w środowisku MS Office (Excel, Power Point, Word, Outlook)
  • umiejętność ustalania priorytetów i koncentrowania się na nich w realizacji zadań.

OFERUJEMY:
  • pełny etat (8 godzin od poniedziałku do piątku)
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę pracy i komfortowe warunki pracy
  • miejsce pracy Cholerzyn 519 32-060 Cholerzyn.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

118 897
19 714