Księgowa / Księgowy osób prawnych
  • Wrocław, Śródmieście
dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście, dolnośląskie, Polska
NETWORKING Sp. z o.o.
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Nasza Spółka Doradztwa Gospodarczego jest już czwartym pokoleniem pracującym z pasją w finansach i księgowości. Zarządom spółek, Wspólnikom i Przedsiębiorcom od lat doradzamy w prowadzeniu biznesu i zapewnieniu bezpieczeństwa finansowego.

Zatrudnimy do swojego zespołu zaufaną osobę prowadzącą księgi rachunkowe osób prawnych.

Kilkuletnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości, praktyczna znajomość programu Finanse i Księgowość np. SYMFONIA, to warunki składania ofert. Wymagane cechy charakteru, to skupienie, sumienność i dokładność.

Miejscem pracy jest Śródmieście Wrocławia. Praca polega na obsłudze systemu i współdziałaniu z ekspertami o kilkudziesięcioletnim doświadczeniu zawodowym.

Do każdej osoby podchodzimy z myślą przekazywaną z pokolenia na pokolenie, aby nasza relacja trwała dziesięciolecia i w przyszłości stawiała czoła zmianom trendów, koniunktury rynkowej, zmianom prawnym i technologicznym.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

  • Praca dolnośląskie
  • księgowa dolnośląskie
  • Księgowy dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293