Księgowa/ Księgowy
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Zsiz
25. 4. 2024

W związku z dynamicznym rozwojem spółki, do naszego zespołu poszukujemy księgowej/ księgowego.

1/10012023

Obowiązki

  • wystawianie i księgowanie faktur oraz not księgowych,
  • wyjaśnianie niezgodności w należnościach i potrąceniach
  • księgowanie faktur kosztowych,
  • przygotowywanie miesięcznych raportów i zestawień
  • wsparcie m.in. przy zamknięciu miesiąca
  • współpraca z zespołem e-commerce

Wymagania

Znajomość programu Symfonia.

Oferujemy

  • umowa o pracę,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • premie uznaniowe, dodatki okolicznościowe,
  • szkolenia, kursy,
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

Praca na terenie Wrocławia, możliwość zatrudnienia od zaraz.

  • Praca Wrocław
  • Księgowa Wrocław
  • Księgowy Wrocław
  • Główny księgowy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228