Księgowa / Księgowy
  • Miłoszyce
dolnośląskie, Miłoszyce, dolnośląskie, Polska
Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko
29. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów oraz ksiąg rachunkowych (pełna księgowość)
  • organizacja i kontrola pracy działu księgowego,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych firmy w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa,
  • rozliczanie podatku VAT w zamknięciu miesiąca i roku,
  • sporządzanie bilansu oraz rachunku zysków i strat,
  • importowanie oraz księgowanie faktur do rejestru sprzedaż i rejestru zakup oraz prowadzenie ewidencji przychodów i kosztów podatkowych, a także ich dekretowanie,
  • importowanie oraz księgowanie not do ewidencji dodatkowej kosztów oraz przychodów,
  • importowanie, rozliczanie oraz księgowanie wyciągów bankowych,
  • tworzenie planu kont, schematów księgowych oraz nadzór nad poprawnym ich funkcjonowaniem,
  • reprezentacja Właściciela przed instytucjami Finansowymi i Urzędami,
  • uzgadnianie obrotów i sald księgi głównej,
  • uzgadnianie sald z odbiorcami i dostawcami,
  • sporządzanie sprawozdań, raportów oraz zestawień dla Właściciela,
  • sporządzanie raportów do GUS-u,

Nasze wymagania

  • ukończone studia z zakresu ekonomii i rachunkowości
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – minimum dwa lata
  • znajomość przepisów podatkowych, ustawa o VAT, ustawa o rachunkowości
  • biegła znajomość programu Comarch OPTIMA
  • znajomość języka angielskiego/niemieckiego

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość dalszego rozwoju
  • Multisport
  • Branżowe szkolenia
  • Imprezy integracyjne
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Praca dolnośląskie
  • Księgowy dolnośląskie
  • księgowa dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190