Pomoc apteczna - Bielsko- Biała
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, śląskie, Polska
Praca.farmacja.pl
6. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Apteka Słoneczna w BIELSKU-BIAŁEJ zatrudni POMOC APTECZNĄ

Osobie zatrudnionej na powyższym stanowisku oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat),

  • świadczenia pozapłacowe w formie karty multisport,

  • pracę w zgranym i profesjonalnym zespole,

  • możliwość rozwoju.

Zakres obowiązków:

  •  prawidłowe przyjęcie dostaw oraz potwierdzenie zgodności - weryfikacja braków i nadwyżek, zgłoszenie reklamacji

  •  przygotowywanie zwrotów asortymentu aptecznego

  •  uporządkowanie aptecznego asortymentu z zachowaniem podziału na produkty lecznicze, suplementy diety czy wyroby medyczne

  • dopilnowanie porządku w magazynach

  •  dbałość o czystość we wszystkich pomieszczeniach apteki

Mile widziane posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

Zachęcamy do przesyłania zgłoszeń.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Pomoc kuchenna Bielsko-Biała
  • Pomoc dentystyczna Bielsko-Biała
  • Pomoc domowa Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570