KSIĘGOWA ds. Wspólnot Mieszkaniowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
MAIS Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.mi
10. 4. 2024

Firma MAIS Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko
Księgowa/y ds. Wspólnot Mieszkaniowych
Miejsce pracy: Warszawa Praga Południe
Zakres obowiązków:
• ewidencja dokumentów księgowych
• cykliczne przygotowywanie rozliczeń mediów
• przygotowywanie sprawozdań, raportów, zestawień, opracowań wg potrzeb Klientów
• wprowadzanie płatności do banku
• prowadzenie kartotek właścicieli
• naliczanie i rozliczanie zaliczek eksploatacyjnych, mediów i funduszy inwestycyjno-remontowych
Wymagania:
• Mile widziane doświadczenie w dziale księgowości Wspólnot Mieszkaniowych
• wiedza teoretyczna z zakresu obsługi ekonomiczno-finansowej nieruchomości mieszkalnych
• znajomość zasad prowadzenia ewidencji księgowej dla Wspólnot Mieszkaniowych
• znajomość obsługi programu WELLES 3
• znajomość zasad rozliczeń mediów
• bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office
Prosimy o podanie oczekiwań finansowych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji @
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Warszawa
  • Księgowy Warszawa
  • Księgowa Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458