Administrator Wspólnot Mieszkaniowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
22. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prawidłową eksploatacją nieruchomości
  • Udział i kontrola w realizacji zadań remontowych, konserwacyjnych oraz technicznej obsłudze budynku
  • Nadzorowanie realizacji zawartych umów na dostawę mediów
  • Weryfikowanie i kontrolowanie dokumentów finansowych
  • Budowanie pozytywnych relacji z mieszkańcami, Zarządami Wspólnot i współpracownikami
  • Prowadzenie zebrań wspólnot mieszkaniowych
  • Reprezentowanie Spółki przed Wspólnotami Mieszkaniowymi

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w administrowaniu budynkami Wspólnot Mieszkaniowych
  • Znajomość zagadnień i przepisów prawa z obszaru zarządzania nieruchomościami i ustawy o własności lokali
  • Sprawność w budowaniu długofalowych relacji z klientem
  • Umiejętność negocjacji i perswazji
  • Odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań; samodzielność w pracy
  • Znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Administrowania Nieruchomościami
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji
  • umowę o pracę•
  • bogaty pakiet ZFŚS (dofinansowanie do przedszkoli/żłobków, bony okolicznościowe, imprezy integracyjne etc.)
  • biuro zlokalizowane w Centrum Warszawy

  • Praca Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914