Kreator kariery/pośrednik pracy
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Fundacja Aktywności Zawodowej
18. 4. 2024

Fundacja Aktywności Zawodowej w Katowicach ogłasza nabór na stanowisko:
KREATORA KARIERY/POŚREDNIKA PRACY
Zakres obowiązków, m.in.:
 promocja projektu,
 organizowanie targów pracy.,
 pozyskiwanie uczestników do projektu oraz prowadzenie spotkań rekrutacyjnych,
 prowadzenie pośrednictwa pracy,
 wprowadzanie uczestników do zatrudnienia,
 organizowanie i monitoring staży zawodowych,
 organizowanie spotkań z biznesem oraz wizyt studyjnych u potencjalnych pracodawców,
 Monitorowanie zatrudnienia.
Wymagania:
 wykształcenie min. średnie,
 min. 2-letnie doświadczenie w zakresie świadczenia usług pośrednictwa pracy,
 min. roczne doświadczenie w udzielaniu wsparcia w poszukiwaniu zatrudnienia osobom z niepełnosprawnościami,
 bardzo dobra znajomość MS Word i Power Point/Canva,
 praktyczna umiejętność poruszania się po otwartym rynku pracy,
 bardzo wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
 umiejętność organizacji pracy i zarządzania sobą w czasie,
 wysoki poziom odpowiedzialności,
 wysoka kultura i etyka pracy.
Podstawowe informacje o zatrudnieniu:
 forma zatrudnienia: umowa o pracę, umowa cywilnoprawna lub samozatrudnienie,
 wymiar czasu pracy: śr. 160 godzin zegarowych w miesiącu (od poniedziałku do piątku, od godziny 8:00 do godziny 16:00),
 miejsce pracy: Katowice przy ulicy Opolskiej 17,
 okres zatrudnienia: 05.2024-03.2025,
 praca w interdyscyplinarnym zespole specjalistów (doradca zawodowy, psycholog, mentor inspiracyjny i prawnik),
 atrakcyjne wynagrodzenie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie szczegółowego CV na adres: @ do dnia 23.04.2024 r.
Prosimy o umieszczenie w:
 tytule wiadomości zapisu: Kreator kariery,
 aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

  • Praca Katowice
  • Pośrednik Katowice
  • Pośrednik ubezpieczeniowy Katowice
  • Pośrednik finansowy Katowice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782