Pośrednik pracy
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Biuro Projektu Caritas Archidiecezji Katowickiej
23. 3. 2024

poszukuje Kandydata/Kandydatki na stanowisko
Pośrednik pracy (Specjalista ds. zatrudnienia Osób z niepełnosprawnościami)
Zakres obowiązków:
• wyszukiwanie ofert pracy dla Beneficjentów projektu,
• współpraca z pracodawcami w procesie zatrudnienia i adaptacji w miejscu pracy,
• analiza stanowiska pracy pod kątem indywidualnych kwalifikacji, możliwości i predyspozycji,
• wsparcie kandydata w adaptacji w miejscu pracy,
• pozyskiwanie ofert pracy pod bieżące zapotrzebowanie Beneficjenta,
• budowanie motywacji wewnętrznej i zaangażowania Beneficjenta projektu,
• realizowanie wskaźników zatrudnieniowych,
• współpraca z zespołem specjalistów (Doradca zawodowy, Psycholog, Specjalista ds. rekrutacji, Koordynator),
• opracowywanie dokumentacji projektowej.
Nasze wymagania:
• wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: ZZL, psychologia, doradztwo zawodowe lub personalne, pedagogika, socjologia etc.),
• doświadczenie pracy z osobami z niepełnosprawnością,
• zdolności negocjacyjne (umiejętność słuchania, radzenie sobie ze stresem, pewność siebie, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, empatia),
• umiejętność identyfikowania potrzeb i budowania dobrych relacji,
• dobra organizacja pracy,
• umiejętność tworzenia dokumentów aplikacyjnych,
• znajomość rynku pracy.
To oferujemy:
• ¾ etatu na umowę o pracę w kwocie – 4800 zł-5100 zł brutto,
• praca hybrydowa,
• praca stacjonarna – Biuro Projektu Caritas Archidiecezji Katowickiej, ul. Brata Alberta 4 w Katowicach,
• niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop),
• rozpoczęcie pracy od kwietnia 2024,
• wsparcie specjalistów w rozwoju zawodowym.
Osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszamy do kontaktu:
Tel.: 605-608-519
E-mail: ewa.manka[małpacaritas.katowice.pl

  • Praca Katowice
  • Pośrednik Katowice
  • Pośrednik finansowy Katowice
  • Pośrednik ubezpieczeniowy Katowice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714