Serwisant / Monter
  • Ruda Śląska
Ruda Śląska, Ruda Śląska, śląskie, Polska
Agencja pracy GoWork.pl
27. 4. 2024

Obowiązki

  • bieżąca naprawa i serwis,
  • raportowanie działań,
  • montaż części elektronicznych,

Wymagania

  • potrafisz naprawić sprzęt mechaniczny i eklektyczny,
  • OPCJONALNIE: posiadasz doświadczenie w obsłudze zakładów branży spożywczej dotyczące obsługi systemów mycia,
  • posiadasz min. średnie wykształcenie,
  • czerpiesz satysfakcję kontaktu z klientami.
  • posiadasz prawo jazdy kategorii B,
  • potrafisz samodzielnie zorganizować swój czas pracy,
  • sprawnie posługujesz się pakietem MS OFFICE.

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat w stabilnej organizacji,
  • szkolenia (cykliczne oraz indywidualnie dopasowywane do pracownika).

  • Praca Ruda Śląska
  • Serwisant Ruda Śląska
  • Monter Ruda Śląska
  • Ruda Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570