Koordynator / Koordynatorka Zintegrowanych Operacji - usługi sprzątające
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Samsic Polska Sp. z o.o.
8. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • kontakt z klientem i dbanie o dobre relacje,
  • utrzymywanie obowiązujących standardów jakościowych na obiekcie,
  • współpraca z zespołami obiektowymi (serwis sprzątający, recepcja i administracja) oraz planowanie zadań na obiektach,
  • kontakt z dostawcami i nadzór nad zamówieniami,
  • realizacja bieżących czynności i wymogów planu operacyjnego,
  • rekrutacja pracowników liniowych i wdrażanie ich do pracy,
  • nadzór nad grafikami i rozliczanie realizacji godzin podległego zespołu,
  • sporządzanie raportów, statystyk i prezentacji,
  • odpowiedzialność za kontrolę budżetu na obiektach.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku: organizacja funkcjonowania obiektu,
  • doświadczenie w usługach utrzymania czystości obiektów biurowych,
  • dobra organizacja pracy własnej, ukierunkowanie na cel,
  • znajomość obsługi komputera oraz MS Office,
  • sumienność, uczciwość,
  • kultura osobista,
  • komunikatywność,
  • gotowość do pracy w zadaniowym czasie pracy,
  • język angielski na poziomie komunikatywnym min. B1- wykorzystywany do kontaktów z klientami,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • pracę w zadaniowym czasie pracy - co to znaczy w praktyce? Realizujesz wyznaczone przez przełożonych i klientów zadania bez szczegółowo wyznaczonych ram czasowych,
  • kompleksowe wdrożenie w obowiązki stanowiskowe,
  • narzędzia pracy niezbędne do wykonywania codziennych obowiązków: laptop, telefon, samochód służbowy,
  • codzienne wsparcie wykwalifikowanego zespołu,
  • możliwość dzielenia się wiedzą i umiejętnościami na wewnętrznych szkoleniach organizowanych w ramach projektu Akademia Samsic,
  • karta Multisport - dostępna w trzech wariantach, do wykorzystania w ponad 4900 obiektach w całej Polsce,
  • prywatna opieka zdrowotna Luxmed - z możliwością rozszerzenia na członków rodziny,
  • ubezpieczenie na życie - możliwość zabezpieczenia swojej przyszłości,
  • brak ustalonego dress code’u ?,

  • Praca Warszawa
  • Organizator usług Warszawa
  • Technik usług fryzjerskich Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080