Koordynator / Koordynatorka Biura Rady Nadzorczej i Zarządu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Reprograf-Grafikus S.A.
2. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • obsługa i organizacja pracy Zarządu w zakresie obiegu, przygotowywania i weryfikacji dokumentów
  • protokołowanie posiedzeń Zarządu, jak i przynależnej im dokumentacji
  • współpraca z komórkami organizacyjnymi spółki w zakresie spraw korporacyjnych i merytorycznych stawianych na Zarząd
  • nadzór nad obiegiem dokumentów w spółce i ich archiwizowanie
  • przygotowywanie i prowadzenie korespondencji w imieniu spółki
  • podejmowanie działań na rzecz Zarządu i zleconych przez Zarząd
  • raportowanie do Zarządu spółki

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość regulacji prawnych, standardów i procedur korporacyjnych oraz znajomość kwestii prawnych dotyczących działalności spółek
  • umiejętność protokołowania oraz posługiwanie się dobrze językiem polskim
  • dobra znajomość obsługi programu MS Office
  • samodzielność, odpowiedzialność
  • wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku np. prowadzenie biura Zarządu i praca z Zarządzającymi
  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • możliwość pracy na część etatu w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dużej firmie handlowej
  • odpowiedzialną pracę z możliwością rozwoju
  • prywatna opiekę medyczną
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Poszukujemy kandydata / kandydatki skoncentrowanej na osiągnięciu wyznaczonych celów i wykonaniu zadań, o wysokiej kulturze osobistej, umiejętnie komunikującej się, repezentującej wysoki poziom dyskrecji i umiejętność postępowania z informacjami poufnymi, osoby umiejącej pracować w zespole, o pogodnym nastawieniu i nigdy się nie poddającej.

  • Praca Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864