Koordynator / Koordynatorka Zespołu Przedstawicieli
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
UNICEF POLSKA
18. 5. 2024

Miejsce pracy: Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie zespołu fundraiserów oraz dbanie o jego motywacje
  • Prowadzenie szkoleń merytorycznych, komunikacyjnych i liderskich
  • Rekrutacja i wdrożenie fundraiserów F2F
  • Analiza i bieżące raportowanie wyników
  • Realizacja założonego celu

Nasze wymagania

  • Potrafisz motywować i mobilizować ludzi do działania
  • Wiesz, jak pracować z wyznaczonymi celami
  • Cechuje Cię samodzielność, decyzyjność oraz umiejętność organizowania pracy własnej
  • Prowadziłeś szkolenia oraz spotkania zespołowe

Mile widziane

  • Doświadczenie w obszarze pozyskiwania funduszy lub związane z zarządzaniem zespołem

To oferujemy

  • Pełne wdrożenie do pełnionych obowiązków i wsparcie Koordynatora projektu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia w wymiarze ok.160 godzin miesięcznie
  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę w zmotywowanym zespole
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji humanitarnej
  • Udział w międzynarodowych szkoleniach

UNICEF Polska poszukuje Koordynatora Lokalnego zespołu fundriaserów Face – to- face.

Mamy już zespoły w Warszawie, Szczecinie, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu.

Aplikuj, jeśli chcesz stworzyć swoją drużynę w Katowicach, Bydgoszczy, Zakopanem lub innym mieście.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku ”Aplikuj". Aplikacje bez listu nie będą rozpatrywane.

UNICEF działa w 190 krajach i terytoriach, nierzadko w najtrudniejszych miejscach na ziemi, aby dotrzeć z pomocą do najbardziej potrzebujących dzieci. Od ratujących życie szczepień, przez budowę szkół, po natychmiastową pomoc w sytuacji klęski humanitarnej - UNICEF robi wszystko, aby dzieciom żyło się lepiej. Pracuje w małych wioskach i z rządami państw, bo uważa, że każde dziecko, niezależnie od miejsca urodzenia, koloru skóry czy religii, ma prawo do zdrowego i bezpiecznego dzieciństwa.

W CV prosimy o dodanie informacji:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Polski Komitet UNICEF z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 44 C, 01-797 Warszawa, w celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)". „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich dodatkowych danych osobowych (tj. danych, które wykraczają poza katalog danych wynikający z Kodeksu Pracy lub innych przepisów prawa) przez Stowarzyszenie Polski Komitet Narodowy UNICEF z siedzibą w Warszawie przy ul. Powązkowskiej 44 C, 01-797 Warszawa”.Jeśli chcesz brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych dodaj następującą formułę:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym także danych, które wykraczają poza katalog danych wynikający z Kodeksu Pracy lub innych przepisów prawa przez Stowarzyszenie Polski Komitet Narodowy UNICEF z siedzibą w Warszawie przy ul. Powązkowskiej 44 C, 01-797 Warszawa również na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

  • Praca Katowice
  • Przedstawiciel handlowy Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322