LIDER ZESPOŁU W DZIALE JAKOŚCI
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
HR TEAM
18. 5. 2024

Firma HR Team jako Agencja pracy tymczasowej poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: LIDER ZESPOŁU
Miejscowość : DĄBROWA GÓNICZA
Specyfikacja zakładu: Automotiv (produkcja elementów do samochodów)
Wymagania:
mile widziane doświadczenie w kontroli jakości
mile widziane doświadczenie w zarządzaniu kadrą/zespołem
dobra znajomość obsługi komputera i podstawowych programów komputerowych
dyspozycyjność i swobodny dojazd we własnym zakresie
dobry wzrok
gotowość do nadgodzin w razie zapotrzebowania
Zakres obowiązków:
Dbałość o standardy pracy całego zespołu
Tworzenie raportów, etykiet, dokumentacji
Zarządzanie czasem i organizacją pracy kontrolerów jakości
Szkolenie w zakresie Kontroli Jakości
Weryfikowanie pracy zespołu
Współpraca z innymi działami oraz Koordynatorem
Rozwiązywanie aktualnych problemów
Oferujemy:
Wynagrodzenie: 28,95 zł/h brutto (podwyżka po okresie próbnym)
Umowa o pracę
System pracy: 3 zmiany (pon-pt)
Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest HR Team Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Lindego 14, 30-148 Kraków.
Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawy.

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Kontroler jakości Dąbrowa Górnicza
  • Doradca podatkowy w Polsce Dąbrowa Górnicza
  • Pracownicy uczelni w Polsce Dąbrowa Górnicza
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322