Koordynator / Koordynatorka projektu (wdrażanie produktów)
  • Milanówek
Milanówek, Milanówek, mazowieckie, Polska
MPM agd S.A.
25. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Firma MPM agd S.A. prowadzi rekrutację na stanowisko

Opis stanowiska
  • udział w procesie wdrażania nowych produktów z obszaru agd
  • gromadzenie materiałów niezbędnych do wprowadzania produktu do handlu (opisy, zdjęcia, projekty opakowań, instrukcje itp.)
  • nadzór na poprawnością i terminowością materiałów
  • koordynowanie przepływu informacji nt. produktów pomiędzy komórkami organizacyjnymi w firmie (dział techniczny, grafik, marketing, agencje zewnętrzne)
  • prowadzenie dokumentacji projektowej

Wymagania
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność pracy w środowisku wieloprojektowym
  • doskonałe umiejętności organizacyjne
  • samodzielność w działaniu
  • znajomość branży agd mile widziana

Oferujemy
  • pracę w świetnym zespole, w stabilnej firmie, będącej jednym z liderów rynku AGD
  • odpowiedzialne, samodzielne stanowisko
  • dopłatę do prywatnej opieki medycznej, kart multisport, możliwość wypoczynku w Hotelu należącym do grupy MPM AGD S.A.

  • Praca Milanówek
  • Milanówek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532