Kierownik Projektu Elektrycznego
  • Reguły
, Reguły, mazowieckie, Polska
Praca.pl Sp. z o.o.
25. 4. 2024

Zakres zadań:

  • Przygotowanie i realizacja projektów budowlanych
  • Sporządzanie kosztorysów i zamówień materiałowych
  • Nadzór nad personelem
  • Koordynacja prac pomiędzy różnymi branżami
  • Tworzenie dokumentacji warsztatowej i powykonawczej

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie w dziedzinie elektrotechniki
  • Biegłe posługiwanie się Word, Excel, AutoCad
  • Umiejętność interpretacji rysunków technicznych
  • Znajomość branży i przepisów budowlanych
  • Skuteczne zarządzanie czasem
  • Samodzielność, logiczne myślenie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Zainteresowanie rozwojem zawodowym
  • Kreatywność i komunikatywność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę/B2B
  • Możliwość pracy nad różnorodnymi projektami
  • Szkolenia i rozwój kompetencji
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia
  • Imprezy integracyjne
  • Brak formalnego dress codeu
  • Parking dla pracowników

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

120 448
20 659