Koordynator serwisu z j. niemieckim
  • Błonie
Błonie, Błonie, Lower Silesian Voivodeship, Polska
B8 Recruitment Sp. z o.o.
1. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przyjmowanie i tworzenie zleceń serwisowych;
  • kontakt z Klientami niemieckimi;
  • kontakt z serwisantami - mechanikami;
  • dobór części i obsługa zleceń serwisowych;
  • sporządzanie dokumentacji serwisowej na podstawie informacji od producenta maszyn.

WYMAGANIA:
  • znajomość j. niemieckiego w stopniu zaawansowanym - warunek konieczny;
  • wiedza techniczna, mechaniczna z zakresu budowy maszyn rolniczych i leśnych;
  • doświadczenie w obsłudze klienta;
  • prawo jazdy kat B.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę bezpośrednio;
  • pracę w elastycznym grafiku na 1 zmianę;
  • wynagrodzenie na początek 8000 brutto;
  • sprzęt niezbędny do wykonywania pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij zgłoszenie za pomocą formularzu aplikacyjnego. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami pod 533591777.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Praca Błonie
  • Błonie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523