Koordynator ds. sprzedaży
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HAYS
7. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1184500

Koordynator/ka ds. sprzedaży

Twoja następna firma

Naszym klientem jest jedna z największych firm w Polsce działająca w branży automotive. Firma oferuje wynajem długo i krótkoterminowy samochodów oraz specjalizuje się zarządzaniem floty.

Twoje następne stanowisko

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynację procesu posprzedażowego: obsługę klientów, przygotowanie aplikacji kredytowych, przygotowanie i zarządzanie umowami leasingu, koordynację procesu zamawiania i dostarczania samochodów. Do zadań nowozatrudnionej osoby należeć będzie realizacja kluczowych wskaźników efektywności oraz realizacja innych zadań powierzonych przez przełożonego.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Poszukujemy osoby, która posiada doświadczenie zawodowe w pracy związanej z obsługą klienta w sektorze B2B, telesprzedaży lub telemarketingu. Od Kandydatów wymagamy komunikatywnej znajomości języka. Szukamy osoby gotowej do samodzielnego podejmowania decyzji, dobrze zorganizowanej, profesjonalnej, zaangażowanej, skutecznej w działaniu, łatwo nawiązującej relacje, zmotywowanej. Niezbędne na tym stanowisku będą zorientowanie na realizację wyznaczonych celów, samodzielność, oraz otwartość na współpracę.

Co zyskujesz?

Nasz Klient oferuje ciekawą pracę dla jednej z bardziej cenionych na rynku firm. Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu Umowy o Pracę, konkurencyjne wynagrodzenie.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714