Regionalny Koordynator Sprzedaży
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k.
22. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • współodpowiedzialność za realizację planu sprzedażowego na powierzonym terenie
  • podejmowanie działań zmierzających do rozwoju firmy
  • monitoring i badanie rynku, w tym możliwości sprzedażowych
  • wspieranie zespołu w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji ze środowiskiem medycznym
  • prowadzenie działań rekrutacyjnych i onboardingowych
  • udział w organizowaniu lokalnych akcji
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy na powierzonym terenie

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w obszarze sprzedaży - minimum 2 lata (mile widziane doświadczenie w branży medycznej)
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność budowania pozytywnych relacji
  • umiejętność planowania, organizacji i zarządzania czasem
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • otwartość oraz umiejętność słuchania innych
  • wysoka kultura osobista
  • mile widziane doświadczenie w rekrutacji i wdrażaniu nowych pracowników do zespołu

To oferujemy

  • najlepszy system premiowy w branży
  • bezpieczeństwo i stabilizację zatrudnienia (umowa o pracę, praca w rodzinnej firmie z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży)
  • ciągły rozwój – udział w szkoleniach, webinariach; wsparcie trenerów wewnętrznych; platforma szkoleniowa, blog branżowy
  • korzystanie z bogatego pakietu benefitów, Karty Multisport, Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowania do urlopu, dofinansowania do opieki nad dziećmi, bonów świątecznych)
  • udział w realizacji naszej misji, jaką jest pomoc osobom niedosłyszącym: Pomagamy słyszeć lepiej!
  • świetną atmosferę, którą tworzą ludzie pełni pasji
  • stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku, w weekendy wszyscy odpoczywamy!

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448