KOORDYNATOR BIURA/ PRACOWNIK SEKRETARIATU
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
e-work HR Company Poland
17. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kompleksowa organizacja i obsługa sekretariat
  • Skanowanie oraz wprowadzanie dokumentacji do systemu
  • Obsługa spotkań oraz połączeń telefonicznych
  • Zpewnienie właściwego i terminowego przepływu informacji i dokumentów
  • Archiwizowanie dokumentów
  • Wsparcie pozostałych działów firmy w bieżącej obsłudze administracyjnej
  • Dbanie o porządek i pozytywny wizerunek sekretariatu, oraz firmy
  • Zarządzanie korespondencją mailową, telefoniczną, listowną i innymi formami komunikacji oraz wysyłka korespondencji
  • Dbanie o kompleksowe zaopatrzenie biura
  • Sporządzanie pism/wniosków
  • Inne prace administracyjne wymagania

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy w sekretariacie – warunek konieczny
  • Podstawowa wiedza z zakresu księgowości mile widziana
  • Znajomość MS Office
  • Dokładność, terminowość i bardzo dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie, samodzielność i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Wysoka kultura osobista

OFERUJEMY:
  • Zatrudnie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca od poniedziałku do piątku w g.8:00-16:00
  • Wynagrodzenie dostosowane do Twojego doświadczenia

  • Praca Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Pracownik administracyjno - biurowy Łódź
  • Pracownik utrzymania ruchu Łódź
  • Pracownik ds. administracji Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448