Kontroler Finansowy
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
20. 4. 2024

Rekrutujemy dla: Naszego Klienta, prężnie działającej firmy z branży produkcyjnej

Obowiązki

  • Udział w planowaniu budżetu, prognoz finansowych, forecastowaniu
  • Raportowanie finansowe na potrzeby Grupy/spółki
  • Analiza odchyleń od budżetu, weryfikacja przyczyn odchyleń
  • Kalkulacja, aktualizacja kosztów cen, kosztów produkcyjnych
  • Przygotowywanie raportów/analiza rentowności
  • Raportowanie wskaźników produkcyjnych

Wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w obszarze controllingu finansowego
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającego komunikację w mowie oraz piśmie
  • Wykształcenie wyższe (preferowane: finanse i rachunkowość, ekonomia)
  • Doświadczenie pracy w branży produkcyjnej
  • Znajomość MS Office, MS Excel

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/B2B
  • Pracę hybrydową, elastyczne godziny pracy
  • Dofinansowanie do kursów/szkoleń/ karty sportowej
  • Prywatna opieka medyczna
  • Spotkania integracyjne
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwy dalszy rozwój w strukturach firmy

  • Praca Opole
  • Kontroler Opole
  • Kontroler biletów Opole
  • Kontroler jakości Opole
  • Doradca finansowy Opole
  • Analityk finansowy Opole
  • Dyrektor finansowy Opole
  • Pośrednik finansowy Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190