Kontroler Jakości
  • Osowiec, k-Opola
opolskie, Osowiec, k-Opola, opolskie, Polska
MOJ S.A.
1. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Firma MOJ S.A. – Oddział Kuźnia „Osowiec” notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych poszukuje kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska
  • Kontrola międzyoperacyjna i końcowa wyrobów (odkuwki matrycowe), Kontrola jakości dostaw (materiały hutnicze),
  • Nadzór jakościowy nad przebiegiem procesu produkcyjnego,
  • Odbiór wyrobu gotowego,
  • Wystawianie dokumentów odbiorowych,
  • Sporządzanie dokumentacji jakościowej (ISO9001).

Wymagania
  • Dostępność do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • Dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzie pomiarowych,
  • Znajomości obsługi pakietu MS Office – szczególnie Word, Excel,
  • Dodatkowym atutem rekrutacyjnym będzie komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Wykształcenie:

  • Wyższe – preferowane techniczne.

Oferujemy
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie produkcyjnej,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny,
  • Motywacyjny system wynagradzania oraz dodatek premiowy.

  • Praca opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030