Multiagent ubezpieczeniowy
  • Opole
Opole, Opole, Opole Voivodeship, Polska
GPF Generalny Partner Finansowy
4. 4. 2024

Miejsce pracy: Opole

Twój zakres obowiązków

Główne zadania Współpracownika GPF:

• Aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów w całej branży ubezpieczeń.

• Dzięki uzyskanym zezwoleniom do wielu Towarzystw Ubezpieczeniowych - kompleksowa

obsługa.

• Poprzez analizę potrzeb ofertowanie i sprzedaż polis ubezpieczeniowych, w tym między innymi:

- OC, AC komunikacyjne,

- ubezpieczenia majątkowe,

- ubezpieczenia życiowe,

- wiele innych.

• Pozyskiwanie rekomendacji.

• Budowanie, utrzymywanie i rozwijanie pozytywnych relacji z klientami.

• Doskonalenie wiedzy produktowej i sprzedażowej.

• Kształtowanie pozytywnego wizerunku Firmy GPF.

• Dla aktywnych Współpracowników - pozycje menadżerskie (Kariera GPF).

Nasze wymagania

Przyjmiemy do współpracy osoby które:

• chcą rozwijać się w branży ubezpieczeń,

• nastawione są na swój dynamiczny rozwój i sukces zawodowy,

• posiadają minimum średnie wykształcenie i nie były karane,

Ponadto zapraszamy osoby:

• komunikatywne i przedsiębiorcze,

• które szukają także dodatkowego źródła dochodu, bez rezygnowania z dotychczasowego zajęcia lub pracy.

Mile widziane

Osoby, które posiadają doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń i innych branżach.

To oferujemy

  • Zezwolenia i dostęp do portali wszystkich wiodących Ubezpieczycieli.
  • Współpracę w miłej atmosferze,
  • Brak narzucania planów i limitów sprzedażowych.
  • Możliwość budowania własnego portfela klientów do obsługi na wiele lat.
  • Szereg szkoleń przygotowujących do zawodu (także on-line).
  • Możliwość sprzedaży specjalnego ubezpieczenia stworzonego tylko i wyłącznie dla GPF.
  • Dzięki obsłudze własnych klientów - stała prowizja na wiele lat.
  • Atrakcyjne prowizje, premie, nagrody - uzależnione od osiąganych wyników sprzedażowych.
  • Indywidualną ścieżkę Karierę GPF - możliwość budowania sieci sprzedaży.
  • Pozycje Menadżerskie i Dyrektorskie.
  • Nienormowany czas pracy – sam decydujesz o wysokości swoich dochodów.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • coraz większe - niczym nieograniczone zarobki
  • Konkursy, nagrody...
  • Dla Elity Ubezpieczenie Zdrowotne

Prześlij do nas CV i na początek umówmy się na spotkanie on-line. Dowiesz się więcej.

adres e-mail: cv@gpf.pl

Tel. kom. 607161636

UBEZPIECZENIA to branża, która była jest i będzie.

Dzięki coraz większej świadomości ubezpieczeniowej i kompleksowej obsłudze ubezpieczeniowej aktywna praca daje możliwość stabilizacji finansowej na całe życie.

Zapraszamy do stałej współpracy.

Dzięki współpracy z GPF realizuj własne cele i marzenia?

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej, wyślij swoją aplikację poprzez przycisk Aplikuj.

To Multiagencja działająca już ponad 25 lat na rynku i współpracująca z wszystkimi liczącymi się Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

Połączenie wieloletniego doświadczenia, uczciwego podejścia do współpracy jak również możliwości kompleksowej obsługi klientów, to gwarancja i bezpieczeństwo indywidualnego rozwoju.

GPF jest uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GPF Generalny Partner Finansowy (ul. Rogoyskiego 7, 33-100 Tarnów) w celu obecnego jak i przeszłego prowadzenia procesu rekrutacji. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

  • Praca Opole
  • Broker ubezpieczeniowy Opole
  • Agent ubezpieczeniowy Opole
  • Agent ubezpieczeniowy Opole Lubelskie
  • Doradca ubezpieczeniowy Opole
  • Pośrednik ubezpieczeniowy Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190