Kontroler Biznesowy - rekrutacja online
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HRK S.A.
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla Naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży FMCG poszukujemy ambitnych i nastawionych na rozwój kariery kandydatów na stanowisko Kontrolera Biznesowego. Celem stanowiska jest wsparcie finansowe dla działów komercyjnych oraz bieżąca współpraca z Dyrektorem Finansowym.

Kontroler BiznesowyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Udział w procesie planowania, budżetowania i prognozowania wyników finansowych,
  • Przygotowywanie analiz i raportów finansowych na potrzeby działów komercyjnych,
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży i marketingu, weryfikacja założeń biznesowych, budowanie świadomości finansowej poprzez wskazywanie szans i zagrożeń dla biznesu,
  • Opracowywanie strategii biznesowych, usprawnień i optymalizacji procesów finansowych wsparcie w przygotowywaniu oraz rewizji planów biznesowych,
  • Wsparcie procesu zamknięcia miesiąca, raportowanie wyników oraz wyjaśnianie odchyleń,
  • Zapewnienie merytorycznego wsparcia w obszarze zagadnień finansowych dla innych działów organizacji,
  • Bieżące opracowywanie różnego rodzaju raportów i analiz finansowych,
  • Udział we wdrażaniu narzędzi finansowych wspierających pracę oraz podejmowanie decyzji biznesowych,
  • Współpraca z innymi działami oraz partnerami biznesowymi firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe (ekonomia, finanse), dodatkowe kwalifikacje (np. ACCA, CIMA) mile widziane,
  • Minimum 2-3-letnie doświadczenie na podobnym, samodzielnym stanowisku w obszarze kontrolingu (FMCG, handel, farmacja),
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z obszaru kontrolingu komercyjnego i finansów korporacyjnych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemów klasy ERP np. SAP,
  • Duża samodzielność w działaniu i nastawienie na proaktywne działanie,
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość pracy hybrydowej,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę sportową,
  • Kartę lunchową,
  • Bony na święta,
  • Sprzęt firmowy.

  • Praca Warszawa
  • Kontroler Warszawa
  • Kontroler jakości Warszawa
  • Kontroler biletów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157