Kupiec - rekrutacja online
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HRK S.A.
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, firmy produkcyjno – handlowej z branży FMCG, posiadającej w swoim portfolio rozpoznawalne i cenione marki, poszukujemy doświadczonej do zespołu zakupowego.

KupiecMiejsce pracy: Warszawa

Aktualnie poszukujemy Kupców do następujących kategorii:

Napoje, alkohole, strefa przykasowa

Produkty spożywcze świeże (nabiał, warzywa owoce, wędliny, sery)

Artykuły spożywcze suche (słodycze, przetwory, produkty sypkie)

Artykuły kosmetyczno – chemiczne (chemia gospodarcza, higiena, kosmetyki)

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za budowanie portfolio dla powierzonej kategorii produktowej, odpowiadającego potrzebom klientów
  • Udział w budowaniu strategii zakupowej w celu osiągnięcia wyników budżetowych oraz odpowiedzialność za realizację budżetu rocznego oraz celów (asortyment, obrót, marża).
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Zarządzanie bazą dostawców i jej stały rozwój, wyszukiwanie nowych dostawców w celu optymalizacji kosztów oraz zapewnienia płynności dostaw. Dbanie o pozytywne relacje z dostawcami
  • Analiza powierzonej kategorii produktów w oparciu o dostępne dane  - wewnętrzne oraz zewnętrzne
  • Wybór asortymentu oraz tworzenie oferty stałej oraz oferty promocyjnej – efektywny wybór produktów do ofert na podstawie danych oraz zgłaszanych potrzeb klienta
  • Wprowadzenie nowych produktów do oferty
  • Przygotowywanie analiz oraz raportów i kalkulacji zakupowych
  • Organizowanie działań promocyjnych zwiększające zyski oraz wizerunek firmy
  • Zarządzaniem stokiem i zamówieniami
  • Systematyczna praca nad stratami
  • Współpraca z innymi działami

Oczekiwania Klienta:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG – warunek konieczny
  • Doświadczenie w zarządzaniu portfolio kategorii produktowych w jednym ze wskazanych obszarów: napoje/alkohole/strefa przykasowa, produkty spożywcze świeże, produkty spożywcze suche, artykuły kosmetyczno – chemiczne
  • Umiejętność budowania oferty asortymentowej dostosowane do potrzeb i oczekiwań klienta
  • Odpowiedzialność za realizację zakładanego budżetu tj.: obrotu, marży, stoku
  • Komunikatywna znajomość angielskiego
  • Wysokie umiejętności negocjacyjne
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne  i doświadczenie w budowaniu długotrwałych relacji biznesowych
  • Świadomość komercyjna w połączeniu z umiejętnością strategicznego myślenia oraz ustalania priorytetów dla zadań
  • Nastawienie na realizację celów i poszukiwanie rozwiązań
  • Wysokie umiejętności analityczne umożliwiające podejmowania trafnych decyzji opartych na danych
  • Wykształcenie wyższe, preferowane o profilu: zarządzanie, ekonomia, logistyka bądź pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)
  • Prawo jazdy kat. B

Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku, nastawionej na ciągły rozwój biznesu
  • Opiekę medyczną
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach i kursach finansowanych przez pracodawcę
  • Premię za realizację celów
  • Dostęp do świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Narzędzia pracy niezbędne na stanowisku: telefon, laptop, samochód służbowy
  • Pracę w miejscu, gdzie cenimy zaangażowanie, inicjatywę oraz zmysł handlowy

  • Praca Warszawa
  • Kupiec Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509