Konsultant ds. obsługi infolinii Sklepu - branża meblowa
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Voice Contact Center Sp. z o.o.
9. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa kontaktów przychodzących poprzez dostępne kanały komunikacji: telefon, mail, chat
  • Analiza i rozwiązywanie spraw reklamacyjnych
  • Udzielanie klientom informacji o produktach i usługach
  • Obsługa zamówień on-line

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dostępność w terminie szkolenia: 07.10.-18.10. (szkolenie w pełni płatne:)
  • Szybkie i sprawne korzystanie z wyszukiwarek internetowych
  • Posługiwanie się poprawną polszczyzną, miły ton głosu
  • Cierpliwość i empatia - klienci potrafią zadawać przeróżne pytania :)
  • Gotowość do pracy również do g. 19 l (zależy nam na dostępności w poniedziałki oraz soboty i niedziele handlowe!)

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia + ZUS
  • Stałą stawkę godzinową – 28,10 zł dla studentów, 31,25 zł brutto dla umów z ZUSem,
  • System motywacyjny obowiązujący na projekcie do 800zł
  • Program poleceń znajomych do pracy - za skuteczne polecenie wypłacamy 400zł!
  • Profesjonalne szkolenia wstępne i rozwojowe w ramach godzin pracy – nie tylko z zagadnień typowo projektowych, ale też i kompetencji miękkich
  • Stałe wsparcie techniczne oraz merytoryczne podczas wykonywania swoich zadań
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego – stawiamy na awanse wewnętrzne w strukturach firmy!
  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym
  • Pracę w zespole otwartych i życzliwych ludzi – wszyscy jesteśmy ze sobą po imieniu, nie obowiązuje u nas dress code
  • Atrakcyjny pakiet socjalny – karty sportowe: MULTISPORT, ubezpieczenie grupowe oraz medyczne
  • Elastyczny grafik dostosowany do potrzeb też studentów: godziny pracy pomiędzy 11 a 23 od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe!
  • Szkolenie wdrożeniowe za które płacimy

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. obsługi klienta Łódź
  • Obsługa hotelowa Łódź
  • Obsługa gastronomii Łódź
  • Konsultant Łódź
  • Konsultant ślubny Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238